Prodělal náročnou operaci páteře!

Setkani s tvurci filmu Revival v Karlovych Varech.

Obrovské bolesti zad dovedli Karla Heřmánka (70) až do ordinace lékaře, který mu doporučil operaci páteře. Ta proběhla ve vší tichosti již vloni a celý letošní rok principál Divadla bez zábradlí poctivě rehabilitoval.

Také vás může zajímat ...

„Páni doktoři mi sešroubovali několik obratlů kovovými destičkami. Připadám si trochu jako železný muž,“ vtipkoval o svém stavu herec. Přitom ještě vloni, když ho novináři nachytali s berlemi, nechtěl o provedeném zákroku vůbec mluvit a tvrdil, že šlo pouze o banalitu.

Nyní je už zase v plném pracovním procesu, musí na sebe být ale maximálně opatrný. Letos si proto dopřál první pořádnou dovolenou. Byl na Istrii, kde prý hodně cvičil, aby se dostal znovu do formy. Snad už má od nepříjemných bolestí nadobro klid a bude se moc věnovat práci bez omezení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...