Prohrála jsem bitvu o manžela se svojí kolegyní!

Nechci vyměnit práci a tak svoji sokyni dál potkávám!

Jako by nestačilo, že mě můj životní partner opustil, musím ženu, která mi ho odvedla, stále denně potkávat!

Podezření na manželovu nevěru jsem měla už dlouho. Naše manželství bylo už dost dlouho stereotypní. Přesto to pro mě byl šok, když jsem po návratu z lázní našla místo svého muže doma jen dopis na rozloučenou. Igor si sbalil své věci a odešel ode mě k jiné ženě.

Také vás může zajímat ...

Byla mladší a atraktivní

S odchodem Igora bych se možná vyrovnala snáze, kdyby nevyšlo najevo, s kým mě v poslední době podváděl a kdo mi ho odloudil. Měla jsem už dlouhá léta dobrou pracovní pozici v jedné mezinárodní firmě, kde jsem dělala vedoucí jednoho úseku. Moji podřízení byli většinou mladší lidé, všichni ale velmi schopní.

Patřila mezi ně i Klára, která přišla do firmy před rokem a půl. U té jsem nejprve oceňovala, jak rychle se v kolektivu zabydlela a jak dobře zvládala práci. Tvořili jsme dobrou partu a občas jsme se scházeli ve vinárně mimo zaměstnání. Vodili jsme si tam i své partnery.

Klára se k nám někdy připojila. Patřila k atraktivním ženám a tak nebylo divu, že na ni mohli muži oči nechat. U Igora jsem si ale ničeho takového nevšimla.

Cítím se jako v pasti

Nevím dodnes, kdy se ti dva do sebe zakoukali. Manžel si dával dobrý pozor, aby svůj zájem o Kláru nedával okatě najevo. Nikdy se na ni nevyptával, nikdy o ní nezačal sám mluvit. Dnes už vím, že to bylo hlavně proto, aby nevzbudil pozornost.

Tahle taktika mu vyšla dokonale. Do poslední chvíle jsem neměla o jejich tajném vztahu tušení. Ocitla jsem se v nepříjemné situaci. Práci, kterou vykonávám tak dlouho, jsem rozhodně nemínila vyměnit za jinou.

Podařilo se mi alespoň dosáhnout toho, že Klára přešla na jiné oddělení. Všichni samozřejmě vědí, co se stalo, ale nikdo se mnou o tom raději nemluví. Já jsem sice dostatečně silná, abych se s tou situací vyrovnala, jenže když svoji sokyni denně vídám, stejně to se mnou pokaždé otřese!

Vladimíra D. (53), Ostrava

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama