Promarní Anna Polívková svou šanci?

Neměla by otálet

Anna Polívková a Michal Kurtiš.

Přestože by ANNA POLÍVKOVÁ (37) chtěla jednou založit rodinu, momentálně se prý snaží tikání biologických hodin potlačit. Dětmi se ale obklopuje ráda, i když přiznává, že natáčení s nimi není úplně jednoduché.

Naštěstí je skvěle trénovaná, protože často hlídá své mladší sourozence a synovce. „Nemusím je vychovávat a oni mě zbožňují,“ směje se herečka s tím, že pak zdivočelá dítka vždy vrátí rodičům a sama se může věnovat svému příteli MICHALOVI KURTIŠOVI (26). Na druhou stranu právě mladší partner bude možná důvodem, proč Polívková nepomýšlí na to, že by si vlastního potomka v nejbližší době pořídila.

Jenže vzhledem k jejímu věku by se také mohlo stát, že jednoho dne zjistí, že svůj čas promarnila.

Také vás může zajímat ...

Čím déle bude čekat, tím těžší pro ni bude otěhotnět, a navíc kdoví, jak dlouho vydrží vztah s mužem, kterého před pár lety údajně odlákala od jiné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...