Promluvila o těžkém dětství

Herečka Eliška Balzerová (69) se přidala k dalším celebritám, které prozradiliy bolestné okamžiky svého dětství. Největší traumata si prý Balzerová odnesla ze školy. V té době se ještě vyučovalo náboženství, na něž chodily pouze věřící žáci, a k těm patřila právě i herečka.

V době komunismu to nebyla příliš dobrá nálepka, za což si vyslechla mnoho nadávek. „Děti se smály, ukazovaly si na nás a říkaly, že jsme hlupáci. To tak v těch padesátých letech bylo,“ vzpomínala Balzerová.

Také vás může zajímat ...

Navíc ji prý také trápilo, že nemohla kvůli zákazu babičky chodit do pionýrského kroužku, který navštěvovali její kamarádi. Místo toho si doma potají vázala červený šátek a alespoň ve svém pokoji byla tím, kým chtěla být.

Dalším utrpením prý bylo i násilné přeučování z psaní levou rukou na pravou. Je vidět, že toho vytrpěla opravdu hodně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...