Promluvila o třetím dítěti

V poslední době nebylo o Lucii Borhyové (41) a Michalu Smečkovi (30) příliš slyšet. Moderátorka se rozhodla s partnerem tak trochu stáhnout do ústraní, zřejmě ve snaze udržet si své soukromí. Nikdo se Borhyové nemůže divit, že je tak obezřetná v současném vztahu, mediální zájem jí totiž dosud mnoho štěstí v lásce nepřinesl.

A přesto, že si své soukromí blondýnka úzkostlivě chrání, rozhodla se podělit s fanoušky o své plány do budoucna.

Také vás může zajímat ...

Rozpovídala se nejen o tom, jak to nyní se Smečkou mají, ale také o tom, jestli se její děti dočkají ještě dalšího sourozence.

Vztah dlouho tajila

Co se týče profesního života, nemůže si Borhyová téměř vůbec stěžovat. Daří se jí dobře a o práci nouzi rozhodně nemá. O poznání hůř už na tom ale je milostný život. V tom jako by pohledná blondýnka dlouho tápala. Ze dvou vážných známostí má krásné děti. S řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem má desetiletého syna a otcem pětileté dcery je bývalý moderátor Michal Hrdlička (30).

Zpočátku vztah se Smečkou tajila a dosud vlastně oficiálně nepotvrdila, že tvoří pár.

Nejspíš se stále bojí, aby je mediální blázinec nerozdělil.

Na pilu raději netlačí

Moderátorka se nikdy netajila tím, že by si přála třetího potomka a svatbu. Dvě děti již má, v bílém se však před oltář ještě nepostavila. Se svými touhami se partnerovi pochopitelně svěřila, do ničeho ho ale prý netlačí. Borhyová se údajně svěřila, že by se dítěti s Michalem nebránila, nechává ale tuto otázkou zatím otevřenou.

„Uvidíme, co mi osud nadělí,“ prozradila Lucie, která už ale s třetím těhotenství, vzhledem ke svému věku, nemůže příliš otálet.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...