Promluvila o týrání otcem

S někdejším rockerem a svým otcem Petrem Jandou.

Zpěvačka Marta Jandová (44) teď sice slaví jeden kariérní úspěch za druhým, ale všem prozradila, co za tím vším stojí. Její otec, zpěvák Petr Janda (76) jí v posledních měsících propůjčil své nahrávací studio k uskutečnění jejího velkého snu.

Jandová totiž celý život toužila po tom, že nahraje své sólové album v češtině, což se jí i díky otci tento měsíc podařilo. Nicméně to neměla zadarmo. Janda je prý opravdový tyran a chtěl ze své dcery vyždímat co nejlepší výkon, a proto nešel pro ostré slovo daleko.

Také vás může zajímat ...

„Někdy to bylo na krev, protože táta ode mě chce vždycky víc, což má v povaze. Má pocit, že tomu nedávám vše, a tak mě týrá v tom dobrým slova smyslu, abych ještě přidala,“ prozradila Jandová. Je tedy více než jisté, že už od dětství ji otec pořádně honil, aby se z ní stala alespoň stejně tak dobrá zpěvačka, jako je on zpěvák.

Dá se tedy říct, že jejich vztah je více na úrovní žákyně a učitele, než otce a dcery. I když tedy Jandová může být šťastná za své úspěchy, na druhou stranu má neustálý strach ze selhání, které by jí dal zpěvák pořádně sežrat a možná by se za ní nakonec i styděl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...