Promluvila o založení rodiny

I když byla herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (45) po rozvodu s Janem Herčíkem (62) spojována hned s několika z muži, žádný nový vztah nepotvrdila.

Také vás může zajímat ...

I přes to, že se ale dva roky od rozchodu stále nezamilovala natolik, aby s někým znovu žila, stále je pro ni otázka těhotenství aktuální. „Cítím to tak, že pokud bych měla mít s někým dítě, chtěla bych to, aby to bylo z lásky a abychom po tom toužili oba společně,“ popsala Hrachovcová, jak by si to představovala.

Je jasné, že jí tikají biologické hodiny

Jenže k tomu, aby k tomu mohlo dojít, je stále třeba, aby našla toho pravého. Někoho, komu bude bezmezně věřit a dovede si s ním představit strávit další roky života. Ono nápadníci by se jistě našli, ale zatím nejspíš ani jeden nebyl takový, který by herečku po všech směrech dostatečně oslovil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...