Pronásleduje ji prokletí vztahů?

Přišlo se konečně na to, proč má hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Pavlína Němcová (45) neustále problém s tím, aby si našla dlouhodobou známost. Němcová se totiž zmínila, že ji přitahují dominantní muži, kteří mají vždy hlavní slovo.

Také vás může zajímat ...

Jenže v tom je patrně ten zakopaný pes! Pravděpodobně ji tito chlapi po nějakém čase zaženou do slepé uličky a Pavlína se trápí. Prozatím byli totiž vždy její partneři bouřliváci a ona ze vztahů trpěla depresemi.

Hned její první manželství v osmnácti letech s Francouzem Nicolasem (54) skončilo tragicky, protože ji tehdy fyzicky napadal. O něco později jí nevyšel ani tříletý románek s Milanem Vopičkou (42), který byl ženatý a nechtěl opustit svoji rodinu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...