Pronásledují ji bolestivé úrazy

Mistryní brutálních nehod je zpěvačka Marta Jandová (44). Co se jí tentokrát přihodilo: Na křtu jejího sólového alba zpívala na malém pódiu a právě to se jí stalo osudným. Energická tmavovláska se totiž příliš vrtěla a urazila si o mikrofon kus zubu.

Také vás může zajímat ...

„Měla jsem kusy toho zubu v ústech, asi tři písničky jsem zpívala s mikrofonem před pusou,“ přiznala se smíchem, i když to moc legrační nebylo. Marta je zvyklá. Letos v létě se zpěvačka například zhroutila na letišti v Mnichově.

„Přemýšleli jsme, co nám tím chce vesmír říct,“ podotkla dcera Petra Jandy (76) ze skupiny Olympic. „Zřejmě nás upozorňuje, že bychom měli zpomalit,“ uzavřela svou úvahu rebelka. Dá na sebe konečně větší pozor, aby předešla zraněním?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama