Propaguje plastiky

Ze stáří má strach a na jejím obličeji už to je celkem vidět. Modelka Simona Krainová (46) se ze všech sil snaží vypadat mladistvě, nicméně jak se říká, někdy je méně více. Sama se netají tím, že pravidelně dochází na plastickou kliniku, jednu dokonce v jednom kuse propaguje.

Také vás může zajímat ...

Její obličej by bez nejrůznějších výplní prý rozhodně nevypadal tak, jak vypadá teď. Na druhou stranu si ale Simona tak trochu podráží nohy. Před několika měsíci totiž vytvořila svůj vlastní vitaminový elixír, který má prý ženám zaručit krásný a mladistvý vzhled i bez plastických zákroků.

Nicméně se zdá, že ona sama v něj nevěří a raději si zajde „pod kudlu“. Jejímu produktu to tím pádem ubírá na uvěřitelnosti a jeho prodej údajně klesá. Málokterá žena totiž uvěří, že předražená třicetidenní kúra za 1500 korun dodá to, co dala Simoně léta chirurgických zákroků.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...