Propukla v usedavý pláč kvůli mamince!

Málokdo tuší, jak velké trápení prožívá v těchto dnech oblíbená a věčně dobře naladěná herečka Eliška Balzerová (69). Je to zkušená divadelnice, takže umí zachovat dekorum a na veřejnosti se vždy usmívá, jako by její život byl jenom zalitý sluncem.

A to i když zrovna nemá moc dobrý den a je jí spíš do pláče. Nyní je ale její žal tak veliký, že už neudržela svoje emoce na uzdě a propukla v pláč přímo mezi kolegy v divadle. Jedná se totiž o její milovanou maminku.

Také vás může zajímat ...

Má sice svůj věk, a nutno dodat, že velmi úctyhodný, kdy už se vyskytují mnohé zdravotní problémy a neduhy, přesto se ale herečka nedokáže smířit s jejím utrpením. „Moje milovaná maminka, které je šestadevadesát let, v poslední době ztrácí zrak.

A říkává mi: To je snad to nejhorší, co mě na stará kolena mohlo potkat, ale musím se s tím vyrovnávat,“ vzlykala rozjitřená Eliška. „Netušila jsem, jak moc mě to dostane,“ přiznala. Život prostě není peříčko.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...