Prosazuje se jak může? Udala i psa!

Zpěvačku Hanu Zagorovou (74), která onemocněla koronavirem, a jejího manžela Štefana Margitu (64) musela na poslední chvíli v pořadu Show Jana Krause nahradila čivava Angela Simony Krainové (47).

Tvůrci hledali náhradu opravdu narychlo. Nový host – pes Krainové – tak nakonec nahradil slavný pár. Místo ovací ale skoro všichni, krom psa, sklidili výsměch.

Také vás může zajímat ...

Mnoho posměchu a negativních komentářů padlo i na hlavu ostříleného moderátora Jana Krause (67). Za to, že vedl rozhovor se psem, moc bodů nezískal.

Nikdo nemládneme před padesátkou…

Mnohé nepotěšila ani přítomnost modelky, která, jak se zdá, soudností moc neoplývá a vítá jakoukoli příležitost ukázat se před lidmi. Tentokrát ale sklidila i ona množství kritiky, kdy diváci její vystoupení ohodnotili jako trapné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...