Protekce pro rodinu

Na jaře se vrátila herečka Veronika Žilková (58) do Čech. A zdá se, že tu není jen na skok, ale plánuje to být dlouho. Šušká se o tom, že se vrací na Mezinárodní konzervatoř v Praze, ze které před časem kvůli stěhování do Izraele odešla.

Také vás může zajímat ...

A chystá se usednout do čela hereckého oddělení, přičemž jejím zástupcem má být syn Cyril Navrátil (30). Pracovní pozici by tu mohla získat také její dcera Agáta Hanychová (35), pro kterou je prý připravena pozice učitelky předmětu Práce s mikrofonem.

Dcera Agáta si prošla drsným rozvodem.

A to už patrně není žádná náhodička. Veronika evidentně dělá vše proto, aby využila svého vlivu na konzervatoři k tomu, aby zařídila dětem práci. I když to ale zavání protekcí, pořád to bude na Cyrilovi s Agátou, aby ukázali, že na to mají. Pokud se totiž ukáže, že že jim to nejde, asi jim nepomůže ani vliv slavné maminky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama