Provokatérka Dara už neví, jak vábit chlapy

Pořádné překvapení z nového vzhledu přichystala Dara Rolins (47) svým fanouškům. Na Instagramu se rozhodla promluvit o svých úpravách, a to nejen tváře. A vzápětí všechny vyvedla z rovnováhy svým novým vzhledem.

Zpěvačka, prezentující se jako blonďatý anděl, se na sociální síti ukázala s černým mikádem a ofinou a vůbec si nebyla podobná! Mnozí se vyděsili, že už Dara z osamění začíná bláznit a neví, jak na sebe upoutat mužskou pozornost.

Také vás může zajímat ...
Dara a její dráždivý look

Takhle jste totiž zpěvačku opravdu v životě neviděli! Na zveřejněných fotkách se proměnila v někoho docela jiného. Všichni její blízcí a stejně tak fanoušci jsou zvyklí na její blonďatou vlnitou hřívu.

A tak je pro ně každá změna velkým zážitkem. Jak se zdá, černé mikádo s ofinou by jí ale fanoušci neprominuli. Většina ze sledujících se shodla, že si oddychli, když zjistili, že se jednalo jen o paruku, a nebo nový styl účesu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...