Provokuje chlapy i po šedesátce

Herečka Sharon Stone (62) se nebojí odhalit ani ve dvaašedesáti, a tak se nechala nafotit v sexy pózách a ve vyzývavém černém body.

Herečka, kterou do role sexsymbolu nominovala už její první a legendární role ve filmu Základní instinkt, ukázala, že na to pořád ještě má. Sharon vypadá po šedesátce velmi dobře a ve formě ji zřejmě udržují především její mladí milenci.

Také vás může zajímat ...

Jejich láska a samozřejmě živelná energie ji tak stále udržují mladistvou. Plastikám prý nepropadla a dává přednost zdravému životnímu stylu. Na erotických fotkách se tak prý může předvádět především díky svému zdravému životnímu stylu.

Sharon na snímcích ráda ukazuje hlavně své dlouhé a štíhlé nohy. V pozadí jí dělá společnost další erotický symbol Marilyn Monroe (†36).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama