Provokuje ho?

Není tajemstvím, že herec Filip Blažek (46), který se objevuje v seriálu Slunečná, svou manželku Jolanu (40) pořádně rozmazluje.

Před časem jí zaplatil plastickou operaci prsou a ke kulatým čtyřicátým narozeninám od něj zase dostala poukaz na liposukci břicha.

Také vás může zajímat ...

Filipovi se to zřejmě zdálo jako skvělý nápad, protože si jeho manželka po dětech přála mít krásné a vysportované břicho. A proč to své ženě nedopřát, když na to má.

Jenže momentálně se má Jolana vystavovat víc než kdy předtím a Filipovi to začíná být proti srsti. Byl by asi raději, kdyby svůj čas věnovala domácnosti a péči o jejich dceru. Jolana je ale bystrá žena a údajně k tomu má mít svůj důvod.

Nelíbí se jí, jak po Blažkovi šílí jeho ctitelky a kolegyně, a tak mu to chce nejspíš oplatit stejnou medicínou. Jeho mužská ješitnost se začala projevovat velmi rychle a ona si má jeho žárlivé scény hodně užívat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...