Provokuje muže a míří do seriálu

Hvězda StarDance a úspěšná česká biatlonistka Gabriela Koukalová (30) se pochlubila svými sexy fotkami z dovolené! Společnost jí ale nedělal manžel Petr Koukal (34), se kterým se už definitivně rozešla, ale její kamarádka.

Také vás může zajímat ...

Obdiv chtěla získat od fanoušků na sociálních sítích. Ty zásobila sexy snímky v plavkách. Je otázkou, zda její štíhlá postava je důsledkem sportu a diety, nebo zda Gábina opět propadla svému prokletí – poruše příjmu potravy.

„Co by to bylo za dovču bez hezkých fotek. Dřív jsem na takový focení moc nebyla, ale věci a časy se mění. Po třicítce jsem si začala připadat víc žensky než dřív. Tenhle věk si moc užívám,“ svěřila se Gábina, která se na obrazovky vrací v novém seriálu Sestřičky – Modrý kód.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...