Provokuje nahotou. Vábí nového chlapa?

Po útěku před manželskou krizí za mámou do Izraele se Agáta Prachařová (34) otřepala. Její nezkrotná povaha už zase nabrala obrátky. Z jejích truců zřejmě vznikla i celá ta krize mezi ní a Jakubem Prachařem (35).

Také vás může zajímat ...

I když si některé věci Kuba výslovně nepřál, ona si vždy prosadila svou. Pořídila si navzdory jeho přání psa. Pak přes jeho zákaz svolila k natáčení televizního pořadu u nich doma. Také se fotí s jejich dcerou Miou, přestože manžel vysloveně nechtěl, aby se tvář holčičky zveřejňovala.

Ještě donedávna to Agáta respektovala, teď už ne. Krásná dcerka, podobná Jakubovi, je hlavní hvězdou posledních Agátiných fotek. Agáta sama pak pózuje v plavečkách, vždy s vyšpulenou pusou. Shání snad pro děcka nového tatínka, nebo je to zase jenom schválnost směrem k Jakubovi?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama