Prožívá další nešťastnou lásku?

Křest knihy Lásky za oponou

Herečka Eva Holubová (60) byla vždy schopná brát život tak nějak s nadhledem. Nedělala si těžkou hlavu z toho, když ji v mládí kvůli vzhledu podceňovali. „Moje dcera Karolína mi pořád říká, jak jsem byla krásná, proč to teda tehdy neříkal nikdo okolo,“ vtipně poznamenala herečka a přiznala, že ji v životě potkalo v lásce mnoho neštěstí.

Vybírala si špatně Vždy se totiž prý zamilovala do krásných mužů, kteří o ni ale neměli takový zájem. Skutečně ji milovali údajně jen sympatičtí „troubové“. Holubová ale přiznala, že s těmi jí to v životě nikdy nebavilo a raději vždy byla s těmi krásnými, ačkoli se jimi necítila úplně milována, prý je to ale lepší než být s „blbečkem“, který je do ní sice „blázen“, ale nudí se s ním.

Také vás může zajímat ...

„Zvykla jsem si na nešťastné lásky,“ svěřila se a jakoby naznačila, že není úplně spokojená ani ve svém současném letitém manželství s výtvarníkem Miroslavem Zdeňkem. Přitom společně životem proplouvají již dlouhých osmadvacet let, mají společný cestovatelský koníček a kdykoliv se objeví ve společnosti, působí jako spokojený a dokonale sehraný pár.

Je s ním jenom ze zvyku? Otázkou ale je, do jaké skupiny mužů, které Eva vytvořila, vlastně Miroslav patří. Jestli je tím krásným mužem, do kterých se vždy Eva zamilovala, a nebo patří do té druhé skupiny a je s ním i přes to, že je to někdy pořádná nuda. To ví asi jen sama herečka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...