Prožívá krizi po vyhazovu z televize

Divadlo Kouzel

Bývalé televizní moderátorce Hance Mašlíkové (36) se stalo osudným vysílání, ve kterém vtipkovala s kolegou o dětech. Hned na to dostala z televize vyhazov. Mašlíková, která je teď bez práce, touží po tom, aby získala jiný kšeft v konkurenční televizi.

Také vás může zajímat ...

Jenže pracovní nabídky se jí zrovna nehrnou a sama nejspíš prožívá životní krizi. Uvedla přitom, že se prý za profíka v tomto oboru ani nepovažuje. Drží se Mašlíková tedy vzadu kvůli tomu, že si nevěří? Doma se navíc musí starat o malé dítě a řeší tak každou korunu.

Deprese se snaží zahnat cvičením a vydělává si pomocí reklam na sociálních sítích. Občas se jí naskytne nabídka moderování. Bude její manžel majitel sportovního klubu André Reinders (37) stačit na to, aby zabezpečil náročnou modelku a jejich roční dítě?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama