Prozradil, bez čeho by nemohl být

Dlouhých šest let byl herec ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Martin Zounar (52) bez partnerky a postel mu tak zahřívala pouze jeho doga Limpy. Teď k němu ale pravidelně uléhá jeho partnerka Kateřina (40) a je jasné, že často neskončí jen u slov.

Zounar dokonce přiznal, že už si nedokáže představit, že by někdy byl bez sexu. „Jakmile přestane fungovat, je to špatný. Když jste ve vztahu jako brácha se ségrou, tak je to prů*er,“ prozradil herec a je tak jasné, že pokud si ho bude chtít jeho Kateřina udržet, bude se muset v posteli činit.

Také vás může zajímat ...

Jejich postelové hrátky ale někdy bývají pořádným oříškem, jelikož s nimi v posteli kromě dogy Limpy spí také další fenka Cane Corso a někdy i jeho dcera Claudie (11).

A je jasné, že v takové společnosti si žádné intimity jednoduše dovolit nemohou.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...