Prozradil šílené trauma z dětství

Hvězdu seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Martina Zounara (53) tíží celý život děsivé tajemství. Nyní šel konečně s kůží na trh.

Také vás může zajímat ...

Narodil se totiž předčasně a s nožkama otočenýma chodidly dozadu. „Té nemoci se lidově říká čertovo kopyto a děti, které jí trpí, mají paty dopředu,“ prozradil s tím, že se ho otec ze začátku zděsil natolik, že ho týden doma nikdo neviděl.

Nakonec se ale k synovi vrátil. Martin to kvůli handicapu neměl jednoduché. Musel nejprve cvičit, poté nosit ortopedické boty, až se mu po dvou a půl letech podařilo postavit na nohy. V pozdějším věku pak naslouchal tatínkovým radám. „Táta mi jednou mimo jiné řekl, až půjdeš do toho Národního, tak vůbec nic neříkej, jen zdrav,“ prozradil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...