Prozradil šokující tajemství

Milionový soud herce z filmu Piráti z Karibiku Johnnyho Deppa (57) je ve světových médiích velmi probíranou záležitostí.

Johnny už v minulosti popsal, kterak se měla jeho bývalá manželka Amber Heard (34) dopouštět domácího násilí. Dokonce měla také doma pořádat orgie se svým expartnerem. To ale nebyla poslední kapka. „K rozvodu sem se rozhodl, když se mi Amber vykadila do postele,prozradil šokující detail jejich soužití.

Také vás může zajímat ...
Exmanželku Amber Heard označil za sociaopatku

„Poté přiznala našemu realitnímu správci Kevinovi Murphymu, že zanechání výkalů v posteli bylo jen ‚neškodným žertem‘,“ řekl Depp s tím, že předtím se snažila svou vinu svalit na psy. Svou bývalou manželku herec označil za narcistní sociopatku, která si ho vzala jen proto, aby si polepšila v kariéře.

Sám nařčení z domácího násilí, z kterého ho Amber obvinila, naprosto odmítá a tvrdí, že by nikdy za žádných okolností ženu neuhodil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...