Prozradila dlouhý boj s vážnou nemocí

Sedmnáct let tajila před světem, co ji trápí a teď šla konečně s pravdou ven. Zpěvačka Mariah Carey (49) trpí bipolární afektivní poruchou. Tu ji diagnostikovali doktoři už v roce 2001 po opakujících se psychických i fyzických kolapsech.

Zpěvačka přiznává, že se s tím sama velmi těžko srovnávala, proto vše přiznala až teď. „Žila jsem v izolaci a neustálém strachu, že někoho zklamu a že mě někdo odhalí,“ vzpomíná na chvíle hrůzy Mariah, než se rozhodla nakonec vyhledat odbornou pomoc. Z nejhoršího ji dostala až její rodina a muzika.

Také vás může zajímat ...

Zpěvačka si dlouhou dobu myslela, že trpí jenom obyčejnou nespavostí a že poruchy nálad způsobuje její pracovní vytíženost. Jenže její diagnoza je nakonec daleko vážnější než si myslela. Kdy se zbaví úplně strachu, že někoho zklame?

Zdraví je přece na prvním místě, tak snad mu dá nakonec přednost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...