Prozradila konec vztahu?

Neustále bez něj cestuje a netráví spolu příliš času. Modelka Veronika Kopřivová (27) si ráda užívá v zahraničí a vypadá to, že jí v Česku nastálo neudrží ani fakt, že se sem přestěhoval její partner, hokejista Jaromír Jágr (46).

A i když se oba v poslední době urputně snažili všechny své fanoušky přesvědčit o tom, že spolu nadále tvoří pár, Kopřivová se na své sociální síti nepříjemně „prokecla“. Přidala totiž video, ve kterém si sama skládá nově nakoupený nábytek.

To by nebylo až tak šokující, kdyby k tomu ovšem nepřidala popisek „Absolutně ve všem 100% samostatná, největší svoboda.“ Copak by se tímto chlubila šťastně zamilovaná žena? Naopak by měla světu ukázat, jak se o ni její milovaný stará a se vším jí pomáhá, což se zřejmě neděje.

Jágr se asi raději věnuje aktivitám spojenými s hokejem a na nějaké šuplíky nemá čas. Je však také možné, že ho Veronika chtěla veřejně postrčit k tomu, aby se o ni konečně začal více zajímat a pomáhat jí.

Také vás může zajímat ...

Každopádně tím nasadila brouka do hlavy nejen svým fanouškům, ale také Jágrovi, kterému dokázala, že se umí postarat sama o sebe a žádnou mužskou ruku nepotřebuje. Nebo je opravdu po všem a Kopřivová svým příspěvkem dává najevo, že touží po tom, aby se nad ní slitoval nějaký nový muž a přišel jí na rozdíl od Jágra co nejdřív na pomoci!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...