Prozradila konec vztahu?

Neustále bez něj cestuje a netráví spolu příliš času. Modelka Veronika Kopřivová (27) si ráda užívá v zahraničí a vypadá to, že jí v Česku nastálo neudrží ani fakt, že se sem přestěhoval její partner, hokejista Jaromír Jágr (46).

A i když se oba v poslední době urputně snažili všechny své fanoušky přesvědčit o tom, že spolu nadále tvoří pár, Kopřivová se na své sociální síti nepříjemně „prokecla“. Přidala totiž video, ve kterém si sama skládá nově nakoupený nábytek.

Také vás může zajímat ...

To by nebylo až tak šokující, kdyby k tomu ovšem nepřidala popisek „Absolutně ve všem 100% samostatná, největší svoboda.“ Copak by se tímto chlubila šťastně zamilovaná žena? Naopak by měla světu ukázat, jak se o ni její milovaný stará a se vším jí pomáhá, což se zřejmě neděje.

Jágr se asi raději věnuje aktivitám spojenými s hokejem a na nějaké šuplíky nemá čas. Je však také možné, že ho Veronika chtěla veřejně postrčit k tomu, aby se o ni konečně začal více zajímat a pomáhat jí.

Každopádně tím nasadila brouka do hlavy nejen svým fanouškům, ale také Jágrovi, kterému dokázala, že se umí postarat sama o sebe a žádnou mužskou ruku nepotřebuje. Nebo je opravdu po všem a Kopřivová svým příspěvkem dává najevo, že touží po tom, aby se nad ní slitoval nějaký nový muž a přišel jí na rozdíl od Jágra co nejdřív na pomoci!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...