Prozradila novinku

Zlata je zvyklá být pořád v pohybu.

Herečka Zlata Adamovská (60) se před pár dny stala podruhé babičkou. Dcera Bára (33), kterou má s Radkem Johnem (54), totiž porodila zdravou holčičku. Celá rodina je díky tomu rozzářená a obzvlášť Adamovská má radost, že se její rodina tak pěkně rozrůstá.

Její prioritou bude teď pochopitelně novorozená vnučka a z toho má být lehce nervózní její manžel Petr Štěpánek (71). Proslýchá se, že Petr má mít obavy hlavně z toho, že se teď Zlata nebude soustředit na nic jiného než na vnoučata.

Také vás může zajímat ...

Zanedbává svoji práci kvůli rodině

Na jednu stranu chápe, že je z nového přírůstku do rodiny nadšená, ale na tu druhou nechce, aby jí to zas úplně pohltilo. Navíc se šušká, že když se narodil její první vnuk Viktor, měla dost absencí v divadle, čímž si zadělala na problémy. Štěpánek to myslí dobře a doufá, že na něj jeho manželka dá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...