Prozradila tajemství

Touhle zprávou nejspíš moderátorka Iva Kubelková (43), kterou diváci vídají ve společenském magazínu Showtime, fanynky moc nepotěší.

Prozradila totiž, jaké jsou její stravovací návyky, které vedou k tomu, že má postavu hodnou bohyně. Většina žen ale něco takového dělat prostě nemůže! „Jím extrémně večer. Ráno nemám hlad, skoro vůbec nesnídám.

Také vás může zajímat ...
Iva se na internetu vystavuje moc ráda.

Naobědvám se, kolem šesté sedmé si dám lehčí večeři a pak večer u televize musím pořád něco jíst. V přírodě to tak je. Všechna zvířata, která se nají, jdou spát,“ říká Iva a je jasné, že ženy, které se večer jídla ani nedotknou, aby nepřibraly, teď skřípou zuby.

Možná je ale potěší, že kromě toho Kubelková nezapomíná také na pravidelné cvičení. Podle ní to totiž bez něj nejde!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama