Prozradila, že kvůli rozvodu málem umřela!

Otevřeně promluvila o svých bolístkách a ranách osudu. Zpěvačka Lenka Filipová (64) čelila mnoha bolestem, tou největší byl nedávný rozvod s Borisem Drbalem (66). Vztah se snažila do poslední chvíle a zbytku svých sil zachránit, ale po zjištěných zdrcujících nevěrách to nakonec vzdala. Následný stres a trápení se na ní podepsaly a vážně onemocněla.

Její tělo neuneslo šílený tlak, který oslabil její imunitní systém, a Lence dokonce hrozila bezprostřední smrt. I běžná rýma může mít v takové chvíli fatální následky! Zpěvačka to ale po určitém odstupu bere s nadhledem: „Odnesla jsem si z toho ponaučení, že se musím radovat ze života, a hlavně být sama sebou. Budu už dělat jen věci, které chci. Není to nepokorné, naopak.

Také vás může zajímat ...

Říkám to celé s obrovskou pokorou, k níž jsem dospěla.“ Skutečně ta rána už přebolela? Nesnaží se být na sebe tvrdá a něco si nalhávat?

Musíme jen doufat, že se cítí skvěle a nad vším už mávla rukou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama