Prozradili, jaké milostné hrátky mají Slováček a Gelemová nejradši!

Další z vyjádření bizarního páru, které by raději herečka Dagmar Patrasová (62), coby stále ještě manželka saxofonisty Felixe Slováčka (75), slyšet neměla. Ten se totiž se svou přítelkyní, malířkou Lucií Gelemovou (35), na křtu erotického románu Slávka Boury (54) nezdráhal rozpovídat o tom, jaké sexuální praktiky jsou pro ně ty nejlepší.

Také vás může zajímat ...

„Nejraději si erotiku užíváme sami, na vlastní kůži, než abychom pracně studovali naučné knihy,“ prozradil jejich intimní život mlsný Felix. Erotické příručky jim tak prý nic neříkají, protože oni dva jsou přece reálné osoby.

Není tak divu, že Dáda zvažuje usadit se nastálo až v daleké Itálii, aby se jejích intimním vyjádřením vyhnula. Možná doufá, že tam se k ní milostné důvěrnosti jejího muže a milenky nedostanou. Třeba si pořizuje domek v Římě s italským hřebcem Vitem (48) právě proto.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...