Prozradili, kdy si pořídí potomka

Už přes tři roky tvoří Roman Vojtek (46) a Petra Vraspírová (31) zamilovaný pár. I přesto, že je pro mladou muzikálovou hvězdu kariéra momentálně na prvním místě, uvědomuje si, že začíná mít pomalu věk, aby se stala matkou.

Herečka přiznává, že jsou jí otázky týkající se mateřství velmi nepříjemné. „Ptají se nás na to snad všichni, ale vždycky z toho vybruslíme. Ale tak je jasné, že o tom uvažujeme,“ připustila Vraspírová s tím, že se ještě donedávna mateřství bála. Největší strach měla hlavně z toho, jak by se dalo dítě skloubit s herectvím.

Také vás může zajímat ...

Teď má ale prý věk jak na kariéru, tak i na mateřství, proto se rozhodla už se nestrachovat a do dvou let by miminko určitě chtěla.

„Jsem rozhodnutá, že bych se brzy chtěla stát mámou,“ svěřila se. A Vojtek se tomu prý nebrání. Tedy alespoň zatím…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...