Prozrazeno! Jirka Korn se tajně oženil

A je to venku! He rec a zpěvák Jiří Korn (68) už není žádný mladík. Jen málokdo by čekal, že se bude ještě hrnout k oltáři. Dost možná by se na to ani nepřišlo, kdyby ovšem jeho o čtvrt století mladší manželka – golfistka Renata Cieslerová (43), náhodou všechno neprozradila při jednom rozhovoru.

Také vás může zajímat ...

Dvojice spolu žije už devět let a jejich svatba proběhla před nedávnem v naprostém utájení. Všechna čest, protože Jirkovi se vše podařilo před médii úspěšně ututlat. Pro Korna je to tak po první ženě Haně, která už nežije, a druhé manželce modelce Kateřině Kornové (50) už třetí manželství.

„Ten nápad vzít se přišel z jeho strany. Jsme spolu už spoustu let a stále se mezi námi nic nezměnilo,“ rozplývá se nad jejich vztahem Renata. Jen golf spolu prý hrají čím dál tím méně. A právě při tom se také obě hrdličky potkaly.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...