Prozrazeno! Natáčení zdržuje kvůli oparům!

Půvabná představitelka brunety Magdaleny Valentové v seriálu První republika Veronika Arichteva (31) na obrazovce srší sebevědomím, v poslední řadě je z ní odvážná byznysmenka. Ve skutečnosti je pro ni natáčení seriálu jednou velkou nejistotou.

Trpí totiž kožními problémy, konkrétně bolestivými opary. Několikrát se už stalo, že se kvůli ní muselo natáčení některých scén odkládat, protože opary nešlo ani ničím zalíčit, jak byly velké. A když se zničehonic mění i natáčecí plán, doplácejí na to kolegové, kteří musejí být k dispozici i v době, kdy měli jiné plány a práci někde jinde.

Také vás může zajímat ...

Možná tady je kořen jisté averze mezi Veronikou Arichtevou a kolegyní Markétou Plánkovou (39), se kterou se v První republice zrovna v lásce nemají.

Veronika holt bude muset jíst víc vitamínů, sportovat a vyhýbat se stresu, aby jí zlobivé opary daly konečně pokoj!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...