První pohled na krále rokenrolu Elvise prý jeho ženu znechutil!

Na první milování se svojí ženou si Elvis trpělivě počkal až na svatební noc!

Mohl mít zástupy žen, vybral si mezi nimi ale jednu jedinou. Elvis Presley (+42) si svoji ženu Priscillu (73) vyhlédl už tehdy, kdy jí bylo pouhých čtrnáct let! A dokázal čekat!

O legendárním zpěvákovi Elvisu Presleym (+42) koluje spousta legend, včetně té, že ještě pořád někde žije. Některé zajímavosti ale naopak nejsou zase tak známé, jako třeba ta, že typická tmavá barva vlasů nebyla jeho; ve skutečnosti byl blondýn a barvu začal používat na střední škole.

Také vás může zajímat ...

A také jsme o něm mohli psát jako o jednom z dvojčat – bratr ale bohužel přišel na svět půl hodiny po Elvisovi už mrtvý.

Poznala ho, když jí bylo 14 let.

Zpíval ňadrům cizí ženy

Král rokenrolu byl ženatý pouze jednou a jeho manželství trvalo šest a půl roku. Osudovou ženou jeho života se stala dívka, kterou poznal už v době, kdy jí bylo teprve čtrnáct let. Setkali se v Německu, kde už tehdy slavný zpěvák vykonával vojenskou službu. To mu nebránilo v účasti na večírcích a autogramiádách.

Právě na jeden večírek přišla i Priscilla Beaullieu (73), rovněž Američanka v Německu. Její otec tam sloužil jako důstojník americké armády. Nebyl ovšem jejím otcem biologickým; ten se zabil při letecké havárii nedlouho po jejím narození. Na první pohled nebyl Elvis své budoucí ženě nijak sympatický.

„Ještě než jsme se seznámili, pochopitelně jsem o něm věděla a ledacos jsem o něm slyšela i od svých známých,“ vyprávěla v jednom rozhovoru. „Přesně si pamatuji moment, kdy jsem ho poprvé potkala naživo. Zpíval píseň jedné blondýně. Přesněji řečeno, zpíval to jejím ňadrům.

Připadalo mi to odporné.“

Šťastní manželé s dcerou Lisou Marií.

Bál se prý zkušenějších žen!

Elvis a Priscilla se potkali koncem 50. let, ale vzali se až v roce 1967. Dost dlouho to byl vztah na dálku, protože po absolvování vojny se zpěvák vrátil do Ameriky, zatímco jeho dívka zůstala v Německu. Rodiče pak svolili se svatbou pod podmínkou, že Priscilla předtím musí dokončit studium. To se také stalo.

Svatební obřad byl ostře sledován celým světem, dá se to přirovnat ke královským sňatkům v Anglii. Nešlo o žádnou přehnanou slávu, všechno trvalo jen osm minut a přítomni byli pouze rodinní příslušníci a přátelé. Poté přišla na řadu tisková konference a svatební hostina pro sto hostů.

Během ní došlo i k prvnímu manželskému tanci – a na co jiného si mohli Elvis s Priscillou zatancovat, než na jeho slavný song Love Me Tender? Pak následovala svatební noc. Věřte nebo ne, po celou tu dobu, kdy Elvis a jeho nastávající tvořili zamilovaný pár, nedošlo mezi nimi k pohlavnímu styku. Své panenství ztratila Priscilla právě až jako novomanželka!

Jedním z důvodů mohly být i malé Elvisovy zkušenosti v oblasti fyzické lásky. Ne že by nevystřídal zástupy milenek, protože se ale bál žen, které se v posteli vyznaly, vybíral si hlavně mladičké a nezkušené dívky. A od těch se samozřejmě nic nenaučil.

Svatební noc ale zřejmě proběhla podle pravidel a očekávání, protože přesně devět měsíců po sňatku se manželům narodila dcera Lisa Marie (50).

Král rokenrolu ve filmu Viva Las Vegas!

Boj s nevěrou a s alkoholem

Život po boku Elvise nebyl pro Priscillu snadný. Manžel se dál zajímal i o jiné ženy, k nímž měl samozřejmě snadný přístup díky své slávě. „Podstupoval spoustu pokušení, která končila nevěrou a já už jsem prostě nemohla po jeho boku žít. Nebyla jsem ochotná se o něho dělit. Jeho životní styl byl náročný,“ konstatovala Priscilla. Elvis také hodně pil, ale pomoc odmítal.

„Bojoval sám, jinak to nechtěl. Démoni byly pořád s ním. Měl to v rodině. Stejně na tom byla i jeho matka a otec,“ uvedla Priscilla. Rozvod byl nevyhnutelný a Elvis přiznal, že ho způsobila jeho kariéra. „Příliš jsem cestoval, byl jsem moc často pryč,“ řekl. Čtyři roky poté, co skončilo jeho manželství, skončil předčasně i život jedné z největších postav 20.

století – slavnou hvězdu zradilo srdce.

Dočasný partner Robert Kardashian.

Po rozvodu Priscilla sama dlouho nezůstala!

Priscilla se uplatnila i jako herečka, objevila se například v seriálu Dallas nebo ve filmové komediální sérii Bláznivá střela. Sama nezůstala. Nejprve dva roky žila s právníkem Robertem Kardashianem (+59), otcem známé celebrity Kim Kardashian (38), potom dokonce dvacet dva let s producentem Marcem Garibaldim, se kterým měla syna.

Dcera Lisa Marie se provdala za Michaela Jacksona (+50), takže král rokenrolu se vlastně posmrtně stal tchánem krále popu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama