První pomoc při bolestech zubů

Zkuste citron

Možná se vám to bude zdát zvláštní, ale na bolavý chrup vám skutečně může pomoci citron. Nakrájejte ho na plátky a obkládejte jimi postižené místo. Šťáva z čerstvého citronu skvěle působí na dásňové problémy.

Také vás může zajímat ...

Žádné obklady

I když to k tomu svádí, nedávejte na tváře teplé obklady. Bolavé místo je naopak vhodné chladit, jak to jen jde. Studená voda či led problém znecitliví a alespoň, než dorazíte k zubaři, budete mít na chvíli od bolesti pokoj.

Zmírní se tak i otoky. Účinný hřebíček Ať už se ho rozhodnete kousat, cucat v ústech či si z něj udělat čaj, může vám výrazně pomoci. Pro záněty je nejvhodnější první metoda, kdy v ústech nějakou dobu uchováte celé koření.

I ostatní techniky ovšem zmírní bolesti. Hřebíček má silné dezinfekční a antibakteriální účinky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...