První žena vyšla Leošovi Marešovi vždy ve všem vstříc, ale jemu to nakonec nestačilo!

„Žila jsem asi v nějaké bublině, měla jsem kolem sebe nepropustný štít, nechtěla jsem to slyšet. A navíc chyběl důkaz.“

Populární moderátor Leoš Mareš (44) je dnes podruhé ženatý. Většina rozvedených mužů si musí v dalším vztahu zvykat na nové křestní jméno partnerky. Leoš to má jednoduché, jeho nová žena se jmenuje stejně jako ta první.

Moderátor Leoš Mareš (44) patří k celebritám, které svými soukromými výstřelky vždy bohatě zásobovaly bulvární média. Chtěl být vždy středem pozornosti a propírání jeho soukromí k tomu patřilo. O přízeň dívek a žen neměl nikdy nouzi. Dnes je podruhé šťastně ženatý, ale než k tomuto stavu dospěl, prošel si bouřlivým vývojem.

Také vás může zajímat ...

Po šesti letech zatoužil po otcovství

Cestičku ke slávě neměl Leoš nijak umetenou, vyšlapal si ji sám. Z okresního rádia v Chebu se vypracoval na hvězdu stanice Evropa 2. Následovaly nabídky z komerčních televizí a ve svém oboru se Leoš rychle stal špičkou. Jednou z jeho obdivovatelek byla od počátku Monika Poslušná (45). Ta s ním spolupracovala v rádiu.

Zamilovala se do něho a snažila se být Leošovi stále nablízku. Jezdila s ním na diskotéky, kde on vystupoval a ona se držela stranou. „Tancovala jsem si v klidu na parketě. Když přišli fotografové, odskakovala jsem,“ vzpomínala. Dvojice spolu chodila šest let. Potom Leoš zatoužil stát se otcem. Monika s tím souhlasila, protože v ní rovněž zapracovaly mateřské instinkty.

Netrvalo to dlouho, pouhý měsíc a půl, než přišla do jiného stavu. Chtěla Leoše tou novinkou, potvrzenou těhotenským testem, překvapit. Když přišel domů, nemusela mu nic říkat, přečetl jí to na očích. Moderátor byl prý dojatý k slzám a hned tu zprávu volal své matce.

Všechno jim nejprve vycházelo

K porodu dítěte se Leošovi nejprve nechtělo, ale měsíc před termínem změnil názor. Viděl tak narození svého syna. V té době stále ještě nebyli on a Monika oddáni. Rozhodli se pro svatbu až po narození dítěte. V létě roku 2008 se pak konala svatba. Leoš, který vydělával díky svým úspěchům spoustu peněz, ji pojal v honosném stylu.

Obřad se konal na zámku Jemniště a součástí veselky bylo například i rogalo, které z výšky shazovalo lístky růží. Také večerní ohňostroj byl velkolepý. Zdálo se, že Leoš s Monikou mají šťastnou rodinu, tím spíš, když ona podruhé otěhotněla, jak si to naplánovali. Pak ovšem přišly komplikace.

Na Leoše prasklo, že má milenku. Monika se to dozvěděla z bulvárního tisku. Její manžel všechno popíral. Ona mu chtěla věřit, o to víc, že s ním čekala druhé dítě. Zpětně pak prohlásila, že žila v jakési bublině a měla kolem sebe nepropustný štít, aby nic neslyšela. Navíc chyběl přímý důkaz, zatím vše bylo založeno jen na dohadech a fámách.

Důkazy byly jednoznačné

Také u narození svého druhého syna byl Leoš přítomen. Dohady kolem milenky na tom nic nezměnily. Když se předtím novináři dotazovali Moniky, co na to říká, odpovídala jim, že uvěří, až jejího muže s onou slečnou vyfotí. A právě to se pak skutečně stalo. Důkaz nevěry spatřila týden po porodu a ještě navíc se jednalo o den, kdy bylo první výročí svatby.

To byla poslední kapka. Monika začala jednat. Prozkoumala Leošův mobil a našla tam další potvrzení manželova podvádění. Bolelo to, protože mezi textovými zprávami byla i jedna, kterou Leošovi poslala matka jeho milenky. Nevkusně tam vtipkovala, že by nechtěla, aby z její dcery udělal také blondýnku. Většina žen na místě

Moniky by nejspíš rovnou zamířila k rozvodovému soudu nebo by s partnerem alespoň nemluvila. Leošova žena se ale zlobila pouze na milenku. Kdyby ji prý tehdy bývala potkala, došlo by určitě i na fyzické násilí! Více než Monika se na Leoše zlobili někteří jeho kamarádi, kteří měli za to, že by zasloužil „upravit zevnějšek“. Monika sama je od toho musela odrazovat.

Byli spolu, ale bez sebe

Ačkoliv s nápadem na svatbu přišel předtím sám Leoš, později přiznal, že právě kvůli tomu se najednou cítil ve vztahu svázaný. Navenek sice prohlašoval, že by nikdy neopustil ženu a dítě kvůli jiné ženě, stejně to ale nakonec udělal. K rozvodu ale pár nesměřoval, dál zůstávali oficiálními partnery.

Přesto si hledali někoho jiného. Monika to měla složitější. Každý muž, který by zatoužil být po jejím boku, by se totiž musel smířit s tím, že se o něho budou zajímat média. „Oni chtěli své soukromí, ale najednou se viděli na internetu, v novinách.

To každý neustojí,“ konstatovala Monika. S Leošem i přes to, co se stalo, vycházela dál skvěle, koneckonců je spojovaly jejich dvě děti. Monika to brala tak, že se svým osudovým mužem prožila devět krásných a naprosto úžasných let.

Věřila, že se Leoš o ni a o syny dále postará, tak jak to slíbil – a on to také bezvýhradně dodržoval. „Nepotřebujeme mít spolu domluvené alimenty ani další věci,“ říkala novinářům. „Leoš se chová hezky k dětem, ke mně, pomůže mi s čímkoli. Jen se nám nepovedl vztah. Tak to prostě je.“

Jeho další ženou se stala jiná Monika!

Situace, ve které se Monika ocitla, jí přinesla hodně zkušeností. Prohlásila, že by si klidně mohla otevřít poradnu pro podváděné manželky a byla v tom úspěšná. A co by poradila ženám, které přijdou na to, že jim partner zahýbá? „Je potřeba se vykecat. Brečet, brečet, brečet. Tím se vám z těla odplaví všechno negativní.

Půl roku jsem probrečela a kamarádky měly vykecané díry do hlav,“ popisovala. Leoš mezitím prožil další bouřlivý románek s modelkou Petrou Faltýnovou (42). Nakonec se ale přece jen zklidnil, za což mohla i jeho nová přítelkyně. Paradoxní je, že měla stejné křestní jméno jako jeho žena – a Monika Koblížková (39) má vlastně nyní i totožné příjmení.

V roce 2017, dlouhých devět let po svatbě, z nichž většinu prožili v odloučení, se totiž Leoš s manželkou dohodl na oficiálním rozchodu. Společně podali žádost o rozvod a neměli problém domluvit se na dělení majetku ani na péči o děti. Vztah, který kdysi začal mezi dvěma kolegy v jednom rádiu, tak vyústil v jeden z nejklidnějších rozvodů v českém showbyznysu.

Nejprve zajel požádat o ruku její rodiče!

Se svojí současnou ženou, rovněž Monikou, se Leoš seznámil na svatbě společného kamaráda. Nikdy do té doby se nepotkali. V té době byli oba nezadaní. Po rozvodu s první Monikou pak moderátor požádal tu druhou o ruku v netradičním stylu.

Bez jejího vědomí nejprve zajel za jejímo rodiči, kteří mu to odsouhlasili. Potom Monice připravil překvapení na terase hotelu v Mariánských Lázních. Zazněla jejich oblíbená písnička, rozzářil se ohňostroj, Leoš vyndal krabičku s prstýnky a poklekl!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama