Pryč s váčky pod očima

Nedostatek spánku a stres z práce i v rodinných záležitostech jsou pro vás neřešitelnými problémy? Projevuje se vaše rozpoložení na vaší pleti v podobě tmavých kruhů pod očima, výraznými žilkami anebo nevzhlednými váčky pod očima? Rychle se jich zbavte.

Gel nebo oční krém?

Také vás může zajímat ...

Používejte kvalitní oční krém nebo gel. Ten hydratuje citlivé oční okolí a potlačuje váčky a otoky pod očima. Vsaďte však spíše na přírodní produkty nebo si sérum kupte v lékarně.

Neponocujte

Základem zdravé pleti je spánek.Potřebujete spát osm hodin denně. Abyste měla skutečně nerušený spánek, používejte klapky na oči. Tak si budete připadat, že celou noc spíte v naprosté tmě a nevyruší vás ani ranní ostré slunce.

Okurky oživují

Dopřejte si odpočinek s plátky vychlazené salátové okurky nebo brambor.V akutních případech pomohou i namražené kávové lžičky. Nechte je na očích působit deset až patnáct minut. Uvidíte, jak vaše oči hned ožijí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...