Pryč s vyrážkou

Akné a ekzémy netrápí jen mladé lidi v pubertě, ale i ženy o několik desítek let starší. Jak proti těmto problémům bojovat?

Pokud jste ještě neslyšela o Jarischovu roztoku, pak je načase ho vyzkoušet. Pořídíte ho v téměř každé lékárně, ale i v drogerii.

Také vás může zajímat ...

K čemu ho využít?

Nejenže se roztok používá k odstranění akné, proti ekzémům, ale klidně i ke každodennímu odličování. Ráno si s ním pak můžete umýt obličej.

Má úžasné zklidňující účinky pro všechny typy pleti. Navíc osvěží, neutralizuje a pokožku zklidňuje. Obvykle za 250 ml roztoku zaplatíte okolo sedmdesáti korun.

Udělejte si obklad

Stačí, když si obklad nahřejete na vám dostačující teplotu a budete ho přikládat alespoň deset až patnáct minut.

Obklad si dávejte především na obličej, dekolt, vyrážky a místa postižená akné. Po dvou týdnech uvidíte výsledky. Kůže by se měla vypnout a získat elastický vzhled.

Konopný olej

Výborné jsou i mastičky, které obsahují výtažek z konopí a vitamín E. Můžete však používat i samotný konopný olej. Ten vyléčí i těžší formy akné a vyrážek.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...