Půjčuje si od manželky

Proslavil se především jako bavič v pořadu Partička a nedávno zazářil i jako porotce v taneční soutěži StarDance. Ani to ale Richardovi Genzerovi (53) nezajistilo dostatečnou popularitu.

O práci má nouzi, a proto bere všechno, co mu kdo nabídne. „Rád hraji takové role, které mi dají, protože si nemůžu vybírat,“ pronesl nedávno sám herec.

Také vás může zajímat ...

Už spolu nežijí, ale rozvod nechystají

Neřeší tedy, zda je role záporná nebo kladná, hlavní je, že mu z toho kápne alespoň nějaká ta tisícovka. I když se mu po herecké stránce moc nedaří, nad vodou ho stále drží jeho humor.

S kolegy z pořadu Partička se jim totiž pořád ještě daří a i díky tomu si přivydělá něco navíc. Finanční problémy se ho drží už dlouhou dobu, v minulosti si měl peníze dokonce půjčovat od své manželky Lindy Finkové (51).

Richard sice není žádný boháč, ale musí se mu nechat, že se alespoň snaží a na nic si nestěžuje. Snad se mu nakonec poštěstí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...