Půjdou po letech od sebe?

Ze začátku to vypadalo, že je nemůže nic a nikdo rozdělit. Krásná herečka a moderátorka Alice Bendová (47) už několik let žije spokojeně se svým partnerem Michal Topolem (34).

Vypadá to, že láska mezi nimi nadobro vyprchala

Také vás může zajímat ...

Už od samého začátku to byla láska na první pohled a nedali bez sebe ani ránu. Jenže nyní se zdá, že nejspíš nadešel jejich čas. Zamilovaná dvojice se prý začala hodně hádat a mluví se dokonce i o rozchodu.

Proč je u nich doma poslední dobou dusno? Je obecně známo, že se má Bendová hodně ráda. Ačkoli už jí pomalu táhne na padesát, pořád se pyšní postavou dvacítky a nebojí se ji ukazovat ani na sociálních sítích.

Žárlí na sebe?

A to je zřejmě ten největší kámen úrazu v jejich, až doposud harmonickém vztahu. Na herečku, která nyní září v úspěšném seriálu Slunečná, má údajně její přítel žárlit. Píše jí totiž nespočet mužů, kterým se Alice moc líbí.

A právě kvůli tomu zřejmě podstoupil Michal tříměsíční proměnu, díky které dosáhl svého snu, tedy perfektně vypracované postavy. Očividně chtěl být pro svou lásku ještě víc přitažlivý, možná se i bál, aby ho Bendová nevyměnila za jiného.

Podle všeho ale ani tohle moc jejich vztahu nepomohlo. Je snad na řadě rozchod? Říká se, že Topol bez Alice žít nemůže, u ní je to ale zjevně naopak. Byla by ale velká škoda, kdyby vše tak náhle zahodili.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama