Půjdou si herečky drsně po krku?

Nevraživost s nevlastní dcerou může odstartovat válku.

Vztah s nevlastními dětmi měla herečka Linda Rybová (45) od začátku dost problematický. Teď se ale zdá, že nevraživost ve slavné rodině nebezpečně roste! Proč hrozí, že bude na kordy s Marianou Prachařovou (26)?

Rodina je pro herečku Lindu Rybovou (45), kterou diváci znají z nekonečného seriálu Ulice na prvním místě. A přesto je to právě to prostředí, kde musí řešit největší množství konfliktů. Podle zdrojů z okolí se zdá, že momentálně to vře mezi ní a její nevlastní dcerou Marianou Prachařovou (26). Co se mezi nimi stalo?

Také vás může zajímat ...

Nevlastní dcera porušuje její pravidla

Rybová, vždy až úzkostlivě dbala na to, aby své tři děti Rozárii (17), Josefínu (16) a Františka (13) držela stranou mediálního zájmu, kterému je vystavena ona i jejich otec herec David Prachař (61), kterého diváci momentálně vídají v seriálu Slunečná. A právě tohle má údajně být, podle lidí z jejího okolí, důvod k neshodám s Marianou.

Ta je totiž velmi aktivní na sociálních sítích a aby udržela pozornost svých sledujících, samozřejmě se s nimi dělí i o svoje soukromí. A bohužel nejen svoje. Kdo by tak měl zájem vidět, jak moc podobné jsou děti Rybové své slavné mamince, má u Mariany na profilu jedinečnou šanci.

Jenže to je právě v naprostém rozporu s tím, co pro svoje ratolesti herečka chce. Je tedy jasné, že když jejich tváře Mariana vystaví pro více než sto padesát tisíc svých sledujících, Linda rozhodně nemá důvod jásat! Jenže jen těžko může dospělé mladé ženě, kterou její profil do velké míry živí, něco jen tak zakázat.

Pomsta za rozvod

Vybudovat vztah s nevlastními dětmi je někdy velmi složité a u Rybové byla cesta k dětem jejího manžela velmi trnitá. A ani tak se to prý nikdy nepodařilo. Mariana i její starší bratr, herec Jakub Prachař (37) jí dlouho nemohli přijít na jméno, protože to byla právě Linda, kdo jim zničil domov!

Byla tím, do koho se Prachař zamiloval, a opustil svoji manželku, jejich matku, herečku Danu Batulkovou (62). A i když roky obrousily hrany a jednotliví členové rodiny jsou schopní spolu nějakým způsobem vycházet, o tom, že by Prachařovi starší děti chovaly ke svojí maceše nějaké vřelé city, nemůže být ani řeč.

A tak není vyloučené, že tohle je jen Marianin způsob, jak vyjádřit svůj postoj k ženě, která odloudila její matce manžela.

Mariana má oporu v rodině

Je jasné, že tahle situace se lehce může stát rozbuškou a zničit po dlouhé roky budované křehké příměří. Pokud by totiž Rybová nějak ostře zasáhla, a ohradila se proti chování Mariany je naprosto jasné, že prvním, kdo by ji přispěchala na pomoc, by byla její matka Dana.

Jednak mají s dcerou velmi přátelský vztah a pak by si také jistě nenechala ujít příležitost alespoň částečně Rybové vrátit ponížení, kterému ji tenkrát vystavila. Válka uprostřed rozvětvené rodiny je tak zřejmě na spadnutí a stačí jediný chybný krok k tomu, aby se ze skryté nevraživosti stala otevřená válka.

A to je věc, které by se jistě Rybová ráda vyhnula. Už jen proto, že taková věc se neutají a přitáhlo by to k nim ještě větší pozornost, která jí ale celoživotně nedělá dobře. Navzdory tomu, že se sama rozhodla být herečkou a tudíž veřejnosti na očích

Vzdala nerovný boj?

Navíc podle všeho tohle není jediná věc, která u Rybové doma v poslední době nedělá pěknou atmosféru. Prachař se totiž na natáčení Slunečné pravidelně potkává právě s Batulkovou.

A přestože oba bývalí manželé tvrdí, že vztahy mezi sebou mají dávno vyřešené a že už I staré křivdy se zahojily, tak podle lidí blízkých Lindě je to právě ona, kdo má údajně problém s tím, že se její muž dostal tak blízko své exmanželce.

Bojí se snad, že by se pak v případě jejího otevřeného konfliktu s Marianou mohl semknout s Batulkovou na obranu svého dítěte? Zatím to vypadá, že si je Rybová vědoma, že takový spor nemá moc šanci vyhrát a proto se drží zpátky. Otázkou ale zůstává, jak dlouho udrží svoje emoce na uzdě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama