Půl domu spadne do Formanova dědictví?

Bývalá druhá manželka zesnulého režiséra Miloše Formana (+86), herečka Věra Křesadlová (74) řeší po jeho úmrtí problém, který ukazuje, jak to může dopadnout, když se včas neřeší právní záležitosti kolem majetku.

Ač Miloš žil a pracoval od roku 1969 v USA, oba se k rozvodu propracovali až po třiceti letech! V souvislosti s tím Forman podepsal papír, že se vzdává ve prospěch svých synů Petra (53) a Matěje (53) podílu na jejich domě v západočeských Lešovicích. Jenomže to vypadá, že se hoši vykašlali na právní záležitosti a nepředali smlouvu na katastrální úřad.

Také vás může zajímat ...

Oficiálně tak půlka pěkné chalupy patří stále jejich otci (druhá půlka zůstává Křesadlové) a spadne tedy do dědického řízení.

Mohou se tak o půl domu budou dělit s Martinou Formanovou (52) a nevlastními americkými bratry Andym (19) a Jimmym (19)!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...