Pustil milenku k vodě?

V jejich manželství se toho zřejmě dost změnilo. Zpěvačka Dáda Patrasová (64) před pár dny promluvila o tom, jak to nyní má se svým mužem, saxofonistou Felixem Slováčkem (77).

Ještě donedávna se handrkovali kvůli opravě jejich společné vily, ale dnes už jsou očividně všechny jejich neshody minulostí. Patrasová totiž přiznala, že se s manželem vídá denně a jejich vztah tak prý jen kvete.

Také vás může zajímat ...

Neustále mu vyvařuje

„Vycházíme spolu skvěle. Přinese suroviny, ze kterých mu vařím,“ pyšní se Patrasová, a dodává, že Felix si její kuchyni velmi pochvaluje. Proč ale Felixovi nevyvařuje jeho milenka Lucie Gelemová (37), se kterou už veřejně randí přes pět let?

Na tuto otázku Patrasová neznala odpověď a odmítala se o Gelemové bavit. Proč dává Felix najednou přednost své manželce? Možná svou výrazně mladší milenku poslal k vodě a rozhodl se vrátit k rodině.

Blízko Dády totiž bydlí i její dcera Anička Slováčková (25), která k ní často chodí na návštěvy. I pro ni to musí být víc než příjemné, když vidí rodiče spolu vycházet tak jako dřív.

Nejsou vůbec vidět

Je pravda, že Felix se se svou milenkou už dlouho nikde neukázal. Částečně za to nejspíš může i momentální koronavirová situace, ale kdyby bylo všechno zalité sluncem, alespoň by Gelemová přidávala jejich společné fotky na sociální sítě. To koneckonců dělala velmi často.

Teď je ale ticho po pěšině a nikdo neví, co se mezi milenci odehrává. Felix se k celé situaci ještě nevyjádřil, ale až to udělá, bude konečně jasno, jak na tom jsou

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama