Pustila ho Lucka k vodě, protože mu nestačila v sexu? Láska, nebo komedie?

Po necelém roce je opět bez chlapa! Vyměnila milence za práci? Co dělá špatně, že jí vztahy nevychází?

Jak raketově loni v zimě její horký a vášnivý vztah vzplanul, tak rychle také zhasl. Dvacetinásobná zlatá slavice Lucie Bílá (51) už zase usíná sama! Může za nečekaný a rychlý rozchod její zběsilé pracovní tempo, nebo v tom je někdo třetí a Lucka to nechce veřejně přiznat?

V pořadí už devátý vážný vztah se jedné z našich nejpopulárnějších zpěvaček Lucií Bílé (51) najednou zničehonic rozpadl. Myslí si snad, že někde jinde najde ještě něco víc? Donedávna si svého testosteronového anděla Radka Filipiho (33) nemohla vynachválit. „Stará se o mne, mám ho ráda. Je to chlap, na kterého se můžu spolehnout,“ sypala ze sebe Lucka jednu chválu za druhou.

Také vás může zajímat ...

Tak co se náhle pokazilo? Přitom si zřejmě neudělali nic tak hrozného, protože ačkoli se Lucka zbavila o osmnáct let mladšího bývalého fitness trenéra jako svého milence, ve svém pracovním týmu si ho zatím ještě nechala. „Mám řidiče a člověka, který za mnou všude běhá s kamerou. Mám kolem sebe lidi, kteří jsou každý machr ve svém oboru,“ rozplývá se Lucie. Co se tedy stalo?

Vypadá to, že dala nakonec přednost svojí kariéře před láskou. Ono být také partner Lucie Bílé není nic snadného.

Lucie miluje obdiv fanoušků, věčně není doma, a jelikož je zvyklá, že vše řídí ona sama, chlap vedle ní nemá šanci se vůbec prosadit.

Ještě v létě to vypadalo, že Radek bude ten pravý…

Může vážně za rozchod její práce?

„S klidným svědomím jsem změnila svůj status na Nezadaná. Miluju svoji práci až tak moc, že často vyhraje nad partnerstvím,“ svěřila se slavice. Ta totiž nezahálí. Nedávno vydala své nové vánoční album Bílé Vánoce Lucie Bílé II. K jejich rozchodu se vyjádřil Radkův biologický otec Roman Dvorský (54), který sice žije už přes deset let na ulici, ale s Radkem byl do jeho čtrnácti let.

Lucii se pokusil varovat už dřív. „Nebyl jsem rád, že jsou spolu. Myslím, že Radek šel po prachách. Není férový,“ vyjádřil se k jejich vztahu. Radek prý ještě jako strážník v Ostravě dlužil, kam se podíval. Před Luckou už byl navíc jednou ženatý a těsně před vztahem s ní se rozešel se svou snoubenkou Veronikou. „Myslím, že mu asi Lucie nestíhala v sexu.

Radek dítě, pokud vím, ještě nemá. A zcela určitě ho chtěl. A na Lucii je už v tomhle pozdě,“ myslí si otec Roman. Co je na tom pravdy? Místo svatby, o které se ještě v létě šuškalo, tak přišel rozchod. Rozdělilo je opravdu podle slov jeho táty to, že Radek pochopil, že rodinu s dětmi s Lucií nikdy nezaloží?

Nebo je to obráceně, a zajíček přestal bavit temperamentní Lucii?

Jediným stálým chlapem v jejím životě je syn Filip.

Bude na Vánoce zase sama?

Lucii čeká už druhý Štědrý den bez její milované maminky Hany Zaňákové (†76), která ji opustila předloni v únoru. A teď bude navíc na Vánoce i bez své lásky. Jak se s tím vším popere? „Nebudu úplně sama. Bude u mě tatínek Josef, který má jako kaž- dý rok na starosti řízky. No a přijede i syn Filip (21). Zbytek osazení se ještě uvidí.

Možná pozvu ke stolu i někoho, koho ještě neznám,“ nechala se slyšet. Narážela tím snad Lucka na nějakou novou známost, nebo spíš na zkušenost, kterou zažila? „Asi před třemi lety jsme šli zapálit svíčku k místní kapličce, kde se schází celá vesnice. A já jsem tam uviděla pána, který byl moc smutný. Tak jsem si ho vzala domů,“ vylíčila.

Lucie na všechno doplácí vlastním zdravím.

Zpívání je pro ni naprosto vším!

Se šperky za miliony šla úplně bosa

Pro zlatého slavíka si Lucka, ozdobená šperky za 30 milionů, došla letos bosá a se zlomeným malíčkem. Nehoda se jí stala jen dva dny před slavnostním večerem. Opravdu by to v jiných pohodlných botách nezvládla, nebo na sebe chtěla spíš jenom upozornit? Co teď bude dál s jejím milostným životem? Zatím má totiž kolem sebe stále více kamarádů, ale osudovou lásku žádnou.

Co dělá pohledná černovláska špatně? Lucie si totiž z většiny lásek po rozchodu udělá další kamarády. O všech říká, že se rozcházejí jako přátelé. Většinou jim všem dává při rozchodu nákladné a luxusní dary na rozloučenou.

Kupuje si tím snad mlčení svých exmilenců, aby o jejich milostném vztahu neprozradili žádné pikantnosti do médií?

Neubližuje si Lucka svou rozhodností?

Trpí dobrovolně, aby našla inspiraci?

Proč je i po dvou manželstvích s muzikantem Stanislavem Penkem a zpěvákem Václavem Noidem Bártou (37) a několika nepovedených vztazích stále sama? „Moje povolání jsou emoce a ty se mnou zmítají i v životě. Kdybych žila podle pravidel, zpívala bych jenom podle pravidel,“ nechala se slyšet. Začíná to tak trochu vypadat, že Lucka žije takový život snad dobrovolně, aby měla o čem zpívat.

Je tak dost možná jenom otázka času, než si vyhlídne nějakého dalšího zajíčka. Jak sama tvrdí, dělá jí totiž moc dobře, když ji někdo plácne po zadku nebo jí zalichotí. Nikdy si ale na ni prý moc chlapů nedovolilo, když zpívala kdysi s drsnými chlapy rock. Je vážně ochotná obětovat svojí práci naprosto všechno i za cenu toho, že nikdy nebude šťastná v osobním životě?

„Já už se vdávat nebudu. Jsem rozumný člověk. Dvě svatební alba mi bohatě stačí. Další svatbu neplánuju,“ dodala rozhodně.

Troufne si na ni ještě vůbec nějaký další mužský?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...