Pustila ho zpěvačka k vodě?

Britský herec a známý lamač ženských srdcí Orlando Bloom (41) už je pravděpodobně opět k mání. Údajně byl zasnoubený se zpěvačkou Katy Perry (33), vše ale naznačuje tomu, že ho před nedávnem pustila k vodě.

Také vás může zajímat ...

Jejich vztah měl být plný nečekaných zvratů a spekulací o Bloomových nevěrách. Z počátku se všichni divili tomu, proč svůj románek tak dlouhou dobu tají, a nikde se spolu oficiálně neukazují. Před nedávnem ale herce vyfotili na pláži v americkém Malibu, kde si užíval se dvěmi sexy kráskami, přičemž jednu z nich dokonce políbil.

Všemu byl přítomný jeho syn Flynn (7), kterému celá situace očividně nepřišla nijak divná. Kde byla v této chvíli Perry jen těžko odhadovat, ale dá se předpokládat, že o tomto úletu svého partnera neměla ani ponětí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...