Pustily se spolu herečky do války?

V zákulisí seriálu nejspíš probíhají drsné intriky.

Každá z nich je úplně jiná, přesto prý Evu Decastelo (42) a Terezu Brodskou (52) prý pojí upřímné přátelství. Šušká se ale, že je pravda naprosto odlišná a mnoho z vás dost možná šokuje!

Také vás může zajímat ...

Herečky Eva Decastelo (42) a Tereza Brodská (52) se pravidelně scházejí nejen na natáčení seriálu Slunečná, ale navštěvují se taky v soukromí.

Přestože je mezi nimi desetiletý věkový rozdíl, podle vlastních slov, si padly do noty. Jenže jak se zdá, i mezi takovými kamarádkami může začít probublávat ošklivá žárlivost. I když je maskovaná jako nevinné přátelské gesto!

Ráda by vypadala jako v pánském časopise

Eva je velmi krásná žena, což dokazuje i fakt, že už byla dokonce dvakrát oslovena, aby fotila nejslavnější pánský magazín Playboy. I tak má, asi jako skoro každá žena, o své postavě pochyby.

Navíc patří mezi ty, kterým se kila poměrně rychle hýbou nahoru i dolů. A právě teď je ve fázi, kdyby podle svého přesvědčení potřebovala zhubnout. „Špek jsem si poctivě vyžrala, tak se za něj nesmím stydět a pokud ho tam nechci, tak prostě musím víc cvičit a méně žrát.

Zatím tedy bude chodit plavat se mnou. Ať si mrzne taky!” napsala například ke svojí aktuální fotce v plavkách, Decastelo, která se v současné době vrhla na otužování a pravidelně chodí do pražského Braníka zaplavat si ve Vltavě.

A to i přesto, že teplota vody se pohybuje jen kolem dvanácti stupňů. Dalo by se tak předpokládat, že ji Brodská, jakožto správná kamarádka v jejím snažení podpoří. Jenže to se nestalo, právě naopak!

Místo podpory jí servíruje pokušení

Místo, aby kamarádku třeba doprovodila při sportu nebo aspoň povzbudila při dodržování dietního jídelníčku, hází jí Brodská doslova klacky pod nohy. Při jednom ze setkání totiž u Terezy čekalo na její mladší přítelkyni překvapení.

„Miluje sušenky Mila! A jelikož mně dnes udělala radost chtěla jsem ji udělat taky! Byla jich plná taška!!! Menší radost mám už z toho že ona i když je všechny sežere bude pořád tak krásně štíhlá,“ pochlubila se Brodská na svém profilu na sociální síti. Co tím kamarádce způsobí zřejmě nedomyslela. Nebo že by ano?

Komu udělá radost, když Eva nezhubne?

Herecká práce je především o konkurenci. Rolí rozhodně není tolik jako hereček a když ji dostane jedna, dlouhý zástup ostatních má prostě smůlu. A v dnešní době, bohužel velkou váhu má i to, jak dotyčná herečka vypadá.

Že by Brodská přece jen ve skrytu duše měla radost z toho, že by se její mladší kolegyni nepodařilo zhubnout tak, jak má v úmyslu? Nebyla by první herečkou, které vadí, že nějaká její kolegyně vypadá líp než ona. Režisér seriálu a kostymérky z toho určitě radost mít nebudou.

Manžela poslouchá na slovo

Eva je sice hodně temperamentní, když ale přijde na její manželství, je krotká jako beránek. Scénárista René Decastelo (47) ji má doslova omotanou kolem prstu. „Když dělám něco tak, jak by s tím manžel nesouhlasil, musím to udělat rychle.

Protože vím, že když přijde a řekne svůj názor, budu to předělávat,“ popisuje herečka, kdo má u nich doma poslední slovo. Podle vlastních slov se za dvanáct let, co jsou spolu, naučila, že ho má poslouchat, protože má prý vždycky pravdu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama