Pusťte se do kosmetických předsevzetí!

Už jste přemýšlela o novoročních předsevzetích, která vám pomůžou zůstat stále krásná?

Každý rok si snažíte dát nějaké to novoroční předsevzetí a hlavně ho co nejpečlivěji dodržovat? Nezapomeňte letos na vzhled a zařaďte do seznamu také kosmetických předsevzetí, která vám zaručí krásu celý rok!

Recept je jednoduchý: odličovat, hydratovat, neplýtvat a čistit! Mnoho z těchto činností je mylně považováno jen za ztrátu času bez přímého efektu. Ale vězte, že pravidelným dodržováním těchto zásad docílíte krásného vzhledu a vaše pleť vám bude vděčná!

Také vás může zajímat ...

Udělejte si čas na odlíčení

Každé z nás se občas stane, že se nám odličovat prostě nechce nebo jednoduše zapomeneme a jdeme rovnou spát, takže nám líčení zůstane na obličeji až do rána. Ač se to ale možná nezdá, pleť tím velmi trpí. Proto se k tomu donuťte a použijte každý den k odlíčení buď čistící gel nebo mléko. Proces dokončete micelární vodou.

Hydratujte vaši pokožku

Tím není myšleno jenom pravidelné používání krémů na obličej a ruce, které by mělo být naprostou samozřejmostí! Hydratovat byste měla celé tělo pomocí kvalitního tělového mléka. Ideální dobou je doba večer po koupeli, když nemusíte spěchat do práce a rychle se oblékat, ale máte čas, aby se vám krém do pokožky vstřebal.

Také vaše vlasy si zaslouží péči

Kondicionér by měl být hned vedle šampónu vaší základní výbavou při péči o vlasy. Měla byste ho používat zcela pravidelně. Kromě toho ale dopřejte vašim vlasům čas od času masku nebo speciální vlasový olej, který jim dodá zdravý lesk.

Udržujte kosmetické pomůcky čisté

Tak teď ruku na srdce… Jak často si čistíte třeba štětečky na oční stíny a make-up nebo labutěnku na pudr? Myslete na pravidelnou údržbu svých kosmetických pomůcek alespoň pomocí vody a mýdla či šampónu.

Ideální jsou pak speciální čistící prostředky na kosmetické pomůcky.

Zbytečně neplýtvejte

Nenechte se přemlouvat prodejci kosmetiky a nenakupujte další a další přípravky, které vlastně vůbec nepotřebujete.

Stejně je nakonec vyhodíte, protože je nebudete stíhat spotřebovat. Do obchodu se vydejte až v případě, že vám váš oblíbený přípravek dojde. Nebudou se vám tak doma aspoň zbytečně plnit poličky..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama