Rád laškuje s jinými ženami

I když je už delší dobu Miroslav Etzler (54) zadaný a dokonce se svou přítelkyní Helenou Bartalašovou (37) přivedl na svět syna Samuela (1), svou záletnickou povahu úplně skrývat nedokáže. A klidně si zaflirtuje s jinou ženou i přes to, že do společnosti vyrazí se svou partnerkou.

Na premiéře filmu Román pro pokročilé mu posílala vzdušné polibky a laškovala s ním neznámá blondýnka. Dokonce mu věnovala i vášnivou pusu na tvář. Zájem mladší dámy mu rozhodně nebyl nepříjemný. Už méně šťastná byla patrně Bartalošová, které se Etzler údajně nevěnoval tak, jak by si zasloužila.

Také vás může zajímat ...

Miroslav ve filmu hraje muže, jenž není zatížen žádným vztahem a žije prostopášný život plný alkoholu a zábavy. S nadsázkou řečeno vlastně tak trochu sám sebe z let minulých. Jen aby se mu po takovém životě nezastesklo.

To by s ním pak měla Helena hodně složité.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...