Ráda by se znovu zamilovala

Zpěvačka Leona Machálková (53) pořád vyhlíží muže svého života. A přestože už je víc jak jedenáct let singl, naděje se nevzdává.

Ve svém věku už se ale nespokojí jen tak s někým a na partnera má jasné požadavky. „To, co je pro mě nezbytné, je určitá inteligenční úroveň. Potřebuji někoho, s kým si budu rozumět, a pokud možno, aby byl moudřejší než já.

Také vás může zajímat ...
Leona je připravena otevřít své srdce dalšímu muži.

Ráda vzhlížím k lidem, kteří jsou chytří a zároveň tolerantní,“ říká Leona a dodává, že je pro ní samozřejmě důležitá i jistá životní úroveň. Sice si prý na příjemný život dokáže vydělat sama, muže, který ale i ve zralém věku žije například na ubytovně by prý vedle sebe mít nemohla.

Na dohazovačku si prý zkouší hrát i její mladší sestra Adéla (40), která žije s rodinou na jihu Itálie. Leoně prý ale Italové nevyhovují svým naturelem. Kdo ví, jestli se nakonec najde někdo, kdo náročným výběrovým řízením skutečně projde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama