Ráda se svléká a svádí plavčíky na nudapláži

Proslavila se seriálem Na vodě a rolí porotkyně v soutěži Tvojetvář má známý hlas. Iva Pazderková (40) se na svém profilu na Instagramu pochlubila nahými fotkami.

Koupala se totiž zcela nahá v ledovém kamencovém jezeře v Chomutově. Herečka uvedla, že ji ke skoku do studené vody inspirovala kolegyně Eva Holubová (61), která je známa pro svou lásku k otužování.

Také vás může zajímat ...

„Dnes jsem už podruhé ponořila své bolavé tělo do studené vody s myšlenkou na tebe, za chladného počasí a hlasitého smíchojekotu,“ vzkázala Holubové Pazderková, pro niž to bylo první koupání na nudapláži v životě.

Zároveň přiznala, že se jí u vody hlavně líbili místní urostlí plavčíci. Iva se poslední dobou fotí nahá poměrně dost často. Loni se na sociální síti objevil její snímek ze střechy japonského hotelu. Na fotografii je Pazderková nahá a užívá si horkou koupel.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...