Řádily bez chlapů mezi mafiány

Trávit dovolenou dámskou jízdou a řádit tam s nejlepší kamarádkou, to je sen mnoha žen. Ale že se takhle dají dohromady herečka Eva Holubová (60) a manažerka Vendula Pizingerová (47), to by napadlo málokoho.

Eva si před časem pořídila nemovitost na italském venkově, na „mafiánském“ ostrově Sicílie, kde prý tráví každou svou volnou chvilku. Tedy nemovitost, takový polorozpadlý domeček. Ale je to blízko k moři a je tam teplo.

Také vás může zajímat ...

Takže dámy čtrnáct dní nasazují své rozevláté modely a chodí oslňovat v městečku místní staříky. „Miluji ji. Obrovsky se klaním před Vendulou!“ vychvaluje Holubová svou novou kamarádku. Je tedy záhadou, co mají tyhle dvě společného.

Vendula, která sotva stíhá se svým junákem všechny ty moderní sportovní vylomeniny, jet flashe, ricochety a kiteboardingy. A Eva, kterou spíš známe v rolích bodrých přiopitých žen s hláškami typu „neřeš, nepřepínej a po ničem nepátrej“.

Protiklady se zřejmě přitahují a asi si potřebovaly na nějaký čas od svých mužských protějšků odpočinout.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...